РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ

17 грудня стартував I (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ізяславського наукового товариства учнів Хмельницького територіального відділення МАН України в 2019/2020 навчальному році.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося на базі Ізяславського НВК «ЗОШ I-III ст. №2, ліцей» ім. О. Кушнірука. Яскраві номери учнів закладустворили дружню і веселу атмосферу в залі та розвіяли хвилювання учасників, додали впевненості та налаштували на вдалі виступи.

Протягом першого конкурсного дня відбувався захист у відділеннях Історії, Наук про Землю, Математики, Комп’ютерних наук та Технічних наук.

Представлення робіт у відділеннях Мовознавства, Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, Хімії та біології, Екології та аграрних наук відбулося 18 грудня на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-III ст. № 5 ім. О. П. Онищука, гімназія».

Цього року учасників районного етапу конкурсу-захисту було 29. Найпопулярніший напрямок – гуманітарний, бо у ньому змагалося найбільше юних науковців. Роботи було подано в 25 секціях 10-ти наукових відділень.

За результатами заочного оцінювання, оцінювання з базової дисципліни, захисту на­укових робіт журі визначило найкращих у конкурсі-захисті, перші місця отримали учні такихзакладів освіти: Ізяславський НВК «ЗОШ I-III ст. №2, ліцей» ім. О. Кушнірука (8 здобувачів освіти), Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія» (6 здобувачів освіти), Білівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Михлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михнівська ЗОШ І-ІІІ ст., Радошівська  ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітаємо переможців, учасників та їх наставників з перемогою і сподіваємося, що вона буде успішно примножена новими досягненнями і нагородами!

ФОТОЗВІТ