Районні випробування фізкультуро-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави»

Дата: 21.11.2019 08:18

З метою формування національно-патріотичної свідомості учнів, розвитку духовності та відродження традицій українського народу після осінніх канікул у загальноосвітніх школах Ізяславського району відбулися випробування фізкультуро-оздоровчого патріотичного фестивалю школярі «Нащадки козацької слави». Організатором змагань став відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації.

Учні 5 – 10 класів, які навчаються у навчальних закладах І – ІІІ ступенів взяли активну участь у І районному турі випробувань фізкультуро-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави». 20 листопада 2019 року на базі Ізяславської дитячо-юнацької школи відбувся ІІ фінальний тур, де зустрілися переможці зональних змагань, а саме учні Ізяславської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, Білогородської ЗОШ І – ІІІ ст., Ізяславського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука, Ізяславського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 5 ім. О.П.Онищука, гімназія»та Плужненського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст., гімназія».

Спортивна частина випробувань розпочалася зі стрибків у довжину з місця, «човникового бігу» (4 х 9 м) та стрибків зі скакалкою. Найкращі результати зі стрибків у довжину показали учні Ізяславського НВК № 2, Ізяславської ЗОШ № 1 та Ізяславського НВК № 5, з човникового бігу – найспритнішими виявились школярі Ізяславського НВК № 2, Ізяславської ЗОШ № 1 та Білогородської ЗОШ. У стрибках на скакалці змагалися лише дівчата. Найкращі результати зі стрибків показали команди Плужненського НВК, Білогородської ЗОШ та Ізяславської ЗОШ № 1. В перетягуванні канату змагалися хлопці. Сильнішими виявилися юнаки Ізяславської ЗОШ № 1, Плужненського НВК та Білогородської ЗОШ.

Кожна команда старанно боролася за призові місця. Всі учасники прагнули перемогти, горіли бажанням бути першими. Однак у випробуваннях є переможці і переможені.

Тож переможцем районних випробувань фізкультуро-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів «Нащадки козацької слави»стала команда Ізяславської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, ІІ місце посіла команда Ізяславського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука та ІІІ місце – команда Плужненського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст., гімназія». Під час змагань юні спортсмени показали свої досягнення у спорті, відродили національні традиції здорового способу життя, зміцнили своє здоров'я.