Чемпіонат з легкої атлетики

Дата: 04.02.2020 08:25

01 лютого 2020 року вихованці Ізяславської ДЮСШ під керівництвом тренерів – викладачів Оксани Мазуренко, Лариси Калашнік та Руслана Мазуренка взяли участь у відкритому Чемпіонаті Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 р. н. та молодше.

У програму змагань входили такі види легкої атлетики: біг – 60 м., 150 м., 300 м., 600 м., стрибки – у довжину, висоту.

Основним завдання на даних змаганнях було підвищення майстерності юних спортсменів та залучення учнів до систематичних занять легкою атлетикою.

Усі вихованці Ізяславської ДЮСШ значно покращили свої результати з обраних видів легкої атлетики. Найкращий результат показала Тарєлкіна Софія, яка посіла ІІІ місце зі стрибків у висоту.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями ОЦФВУМ.

Вітаємо спортсменів з чудовими результатами.