Першість Шепетівської ДЮСШ з міні – футболу

Дата: 19.03.2019 08:36

З метою популяризації футболу, як виду спорту серед молоді, залучення молоді до здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, підвищення якості роботи спортивної школи по підготовці спортивних резервів та для виявлення кращих спортсменів для участі у змаганнях обласного рівня, 16 березня 2019 року Шепетівська дитячо – юнацька спортивна школа проводила Відкриту Першість з міні – футболу серед юнаків 2007 – 2008 р. н.

Змагання проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. У змаганні взяли участь 4 команди: м. Славута, смт. Оженіно, м. Шепетівка, м. Ізяслав. Від Ізяславської ДЮСШ грали спортсмени під керівництвом тренера – викладача Рибачка Віктора Михайловича.

Продемонструвавши свою спритність, витримку і жагу до перемоги наші вихованці зайняли ІІ командне місце.

Вітаємо наших юних футболістів!

Бажаємо вихованцям та тренерам Ізяславської ДЮСШ нових перемог.