Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Районний чемпіонат з шахів серед ветеранів

У літньому віці є своя краса, і літні люди завжди розважливі, досвідченіші. Але навіть і в «золотому віці» людина повинна намагатися проявляти своє активне ставлення до життя. Зберегти на довгі роки бадьорість настрою, світлий розум, адже, як стверджують вчені – вдається не старіти саме тим, хто не хоче старіти! І ось 14 грудня 2019 року на базі Ізяславської ДЮСШ пройшоврайонний чемпіонат з шахів серед ветеранів.

В чемпіонаті взяли участь чотири ветерани. Звичайно, спортивний дух перегонів був присутній в досить великій мірі. Ветерани змагались за дошками з азартом молодих, підтримуючи один одного. В результаті напруженої боротьби перше місце виборов Ярошенко Олександр Адамович, друге місце – Гадзевич Віталій Йосипович, третє – Водзінський Іван Іванович.

Переможець та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту.Після нагородження ветерани поспілкувалися в дружній обстановці, згадали цікаві епізоди зі спортивного життя, просто поділилися думками.« повернутися до списку новин