Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

       З нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України 24 серпня на Співочому полі серед низки заходів відбулися змагання із спортивно-козацьких видів спорту «Козацька слава».

        У змаганнях брали участь працівники установ та організацій району, зокрема працівники Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області, Державної установи «Замкова виправна колонія (№ 58)», представники ГО «Ветеранів-учасників АТО» та працівники відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації.Охочі боролися за перемогу в таких видах спорту, як метання довбні, армрестлінг та перетягування канату.

Переможцями змагань стали:

Метання довбні:

І місце – Герасимчук Анатолій (Ізяславське відділення поліції)

ІІ місце – Березний Юрій

ІІІ місце – Лісінський Олександр (Замкова виправна колонія № 58)

Армрестлінг:

І місце – Мікітюк Ігор

ІІ місце – Лісінський Олександр (Замкова виправна колонія № 58)

ІІІ місце – Луцик Віталій (відділ освіти, молоді та спорту)

Перетягування канату:

І місце – збірна команда Замкової виправної колонії № 58

ІІ місце – збірна команда Ізяславського відділення поліції

ІІІ місце – збірна команда відділу освіти, молоді та спорту

Загальне перше місце за результатами змагань здобула збірна команда Державної установи «Замкова виправна колонія (№ 58)».

На завершення спортивного свята усі учасники були нагороджені грамотами та призами Ізяславської районної державної адміністрації.

Такі змагання покликані популяризувати фізичну культуру та спорт в нашому районі, пропагувати здоровий спосіб життя, залучати молодь до участі у відтворенні українських традицій, сприяти згуртуванню колективів, вчити працювати у команді, радіти успіхам товаришів.

Фотогалерея« повернутися до списку новин