Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Ізяславщина приймала учасників традиційного щорічного футбольного турніру, присвяченого пам’яті Героя України Георгія Кірпи

27-28 грудня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації проходив традиційний щорічний міжнародний турнір з міні-футболу серед хлопців 2009 року народження, присвячений пам'яті Героя України Георгія Кірпи.

 

Цього разу в ньому взяли участь  команди юних футболістів ДЮСШ м.Століно (Республіка Білорусь), ДЮСШ м.Нововолинськ Волинської області, ДЮСШ м.Коростень Житомирської області, ДЮСШ м.Славута, м.Нетішин, м.Мостиськ Львівської  обл., м.Могилів-Подільський Вінницької обл., м.Хмельницький, ДЮСШ м.Ізяслав.

 

На урочисту церемонію підведення підсумків турніру нагородження завітали: Президент Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Анатолій Палюх, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. У своїх виступах гості турніру привітали юних учасників футбольного турніру та їх наставників з успішним проведенням заходу. Також вони наголосили, що фондом тривалий час проводиться робота із пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді і підтримки фізичної культури та спорту в Україні та Ізяславському районі. Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко щиро подякував президенту Фонду імені Г.М.Кірпи Анатолію Палюху за надану допомогу у проведенні турніру з міні-футболу. Також він вручив йому ПОДЯКУ спортивної громади Ізяславщини  за багаторічний та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Ізяславському районі.

 

У напруженій чесній спортивній боротьбі серед юних футболістів перемогу здобула команда із Коростеня (Житомирська область). Друге місце вибороли футболісти із міста Мостиськ (Львівська область), третє – із м.Могилів-Подільський (Вінницька обл.).

 

За підсумком ігор було визначено і нагороджено кращих гравців турніру:  нападник – Гембіцький  Дмитро із міста Століно (Білорусь), воротар – Федина Олег із Коростеня. Також було відзначено наймолодшого гравця турніру – Поліщука Артема з Ізяслава.

 

Переможці та призери змагань отримали кубки, дипломи, подарунки від Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи». Кожен учасник змагань також отримав від Фонду новорічний подарунок.

 

ФОТОЗВІТ« повернутися до списку новин