Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Районний етап обласного конкурсу відеороликів

         З метою створення умов для самореалізації дітей у творчій діяльності;удосконалення навичок використання мультимедіа; поширення та реалізація проектів у навчальних закладах один раз на два роки проходить обласний конкурс відероликів учнівського самоврядування. 15 березня 2019 року відбувся районний етап обласного конкурсу. На конкурс були представлені відеоролики Клубівського ліцею імені Олега Довгого, Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст., Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст., Шекеринецького НВК, Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Васьковецького НВК. У реалізованих проектах переважали екологічна та патріотична тематика відеороликів.

При відборі на обласний етап конкурсу враховувалися наступні критерії: аргументованість викладу та глибина розкриття теми; оригінальність, естетичність у виконанні (монтажі); якісне і вдале поєднання знятого відеоматеріалу, музичного, титрового та словесного оформлення; чітке та зрозуміле закінчення сюжету. За рішенням журі, до складу якого увійшли лідери учнівського самоврядування Ізяславського НВК №5 та їх координатор, учасником обласного конкурсу став відеоролик Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. «Ми за єдність», спільний проект учнівського самоврядування школи та Новосільської сільської громади.

Бажаємо реалізації усіх задуманих проектів лідерам усіх закладів загальної середньої освіти району. Чекаємо учасників у 2012 році. Лідерам учнівського самоврядування Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. гідного представлення свого проекту на обласному етапі.

Хмиз Л.І., методист РБТДЮ

 

 « повернутися до списку новин