Збір лідерів учнівського самоврядування онлайн

Дата: 10.12.2020 09:27

09 грудня 2020 року відбулося засідання координаційної ради лідерів учнівського самоврядування шкіл Ізяславського району. Засідання вібдулося у форматі онлайн на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Всіх учасників привітала Марія Савчук, учениця 11 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, голова районної ради лідерів. Лідери учнівського самоврядування  поділилися інформацією про проведені заходів у своїй школі, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Вирішували питання емблеми координаційної ради, розпочали обговорення форми проведення виборів нового голови координаційної ради лідерів учнівського самоврядування у квітні 2021 року; погоджували назву нового проєкту, присвяченого 30-річчю Незалежності України.

Відеопрезентація "Всесвітній День Гідності у Борисівському НВК"

Презентація "День Гідності та Свободи в Михнівській ЗОШ"

Презентація "День Гідності та Свободи у Ізяславському НВК №2"

Презентація "Усесвітній День Гідності в Україні" Ізяславського НВК №5