ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

Дата: 21.02.2019 09:29

16 лютого 2019 року у місті Хмельницькому відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Обласні  змагання для членів Хмельницького територіального відділення МАН відбувалися на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Конкурс-захист – багаторівневе інтелектуальне змагання, яке вимагає ґрунтовної підготовки з базової дисципліни, актуального наукового дослідження та його привселюдний захист.

У результаті усіх трьох турів конкурсу команда Ізяславського районного наукового товариства учнів здобула 7 призових місць, з них 1 – перше місце, 2 – других та4 – третіх.

За підсумками конкурсу нагороди здобули:

І місце – здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа   I-IIIступенів №5 ім. О.П.Онищука, гімназія»,  секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (керівник Задворний О. К.,вчитель інформатики).

ІІ місце – здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція «Російська мова» (керівник Антощук Г. О., вчитель російської мови та літератури);

• здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція «Мистецтвознавство» (керівник Тихонюк С. В., вчитель образотворчого мистецтва).

ІІІ місце

• здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція «Зарубіжна  література» (керівник Антощук Г. О., вчитель російської мови та літератури);
  • здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція«Історичне краєзнавство» (керівник Розомюк Н. П., вчитель історії);
  • здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція «Психологія» (керівник Стецюк Л. В., практичний психолог);
  • здобувач освіти Ізяславського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа I-III ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука,  секція «Екологія» (керівник Рум’янцева І. В., вчитель екології).

Напружена робота та хвилювання слухачів, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.

Вітаємо юних науковців та їх наукових керівників з творчими успіхами та зичимо нових переможних злетів! Пишаємося Вами та вашими успіхами!