Свято для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Дата: 21.12.2019 09:33

19 грудня 2019 року з ініціативи відділу освіти, молоді та спорту до Дня Святого Миколая в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулося святкове дійство для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

З чарівним святом дітей привітав начальник відділу освіти молоді та спорту Ростислав Конончук, який побажав малечі  добра, достатку, злагоди таздійснення всіх найзаповітніших мрій. «Нехай цьогорічне свято запам’ятається приємними несподіванками, гарним настроєм та неповторними враженнями» - зазначив Ростислав Борисович.

У свою чергу вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва«Веселка» підготували для глядачів чудові  хореографічні та вокальні номери і влаштували чудове театралізоване дійство. Наприкінці кожен з запрошених дітлахів отримав подарунок.