Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Кубок Кременецького району з настільного тенісу до Дня Святого Миколая!

20 грудня 2019 року в спортивному клубі «ДЕМОС» м. Кременець Тернопільської області відбувся відкритий Кубок Кременецького району з настільного тенісу серед дітей та молоді до Дня Св. Миколая.

У змаганнях взяли участь понад 70 учасників з міст та районів Тернопільської, Рівненської та Хмельницької областей. Спортсмени змагались у таких вікових групах: хлопці 2001 – 2003 р. н., 2004 – 2006 р. н., 2007 – 2008 р. н., 2009 р. н. і молодші, дівчатка 2001 р. н. і молодші.

Ізяславську ДЮСШ на даних змаганнях представляло 14 вихованців під керівництвом тренерів – викладачів Божкевича Сергія Васильовича, Довгого Івана Івановича та Божкевича Олександра Васильовича.

Найкращі результати показали дві сестрички: Безкоровайна Яна - посіла 3 місце та Безкоровайна Наталія - посіла 2 місце. Близькі до бронзової нагороди були: Грабовський Назар, який поступився господарю турніру - спортсмену з Кременця, та Несенчук Андрій, який поступився тенісисту з Рівного.

По закінченню змагань усім учасникам було вручено солодкі подарунки, а переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями відповідного ступеня.« повернутися до списку новин