Дитячий рух на козацько – лицарських традиціях

Дата: 11.04.2019 09:52

10 квітня 2019 року відбувся семінар – практикум педагогів – організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району. Педагоги – організатори ознайомилися із елементами проведення дебатів з теми ««За» та «проти» історичної необхідності відродження й утвердження дитячого, юнацького та молодіжного руху на козацько – лицарських традиціях».  Лариса Миколаївна Ковальчук, педагог – організатор Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  розповіла про досвід роботи щодо використання козацької педагогіки в структурі учнівського самоврядування школи. Про позитивне сприйнятті учнями школи  участі урайонних та обласних етапів гри «Джура» розповіла Аліна ЙосипівнаЛіщук, педагог – організатор Плужненського НВК. Педагоги – організатори спробували вибудувати структуру гри у школі відповідно до нового Положення про Всеукарїнськудитячо – юнацьку військово – патріотичну гру «Сокіл» («Джура»). Микола Володимирович Мельник, керівник гуртка «Радигаст» Ізяславського РБТДЮ на базі Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст.,  розповів про зміни у новому Положенні, ознайомив із умовами участі в районному етапі гри «Джура» та провів із учасниками семінару ігри на довіру, які полюбляють його вихованці.  На завершення роботи семінару емоційний позитив додала Людмила Олександрівна Грубіян, педагог –організатор Ізяславського НВК №2. Вона ознайомила педагогів –організаторів із елементами чирлідингу. Усі дружно, під музичний супровід, спробували повторити рухи спортивних танців, які поширюються серед учнівської молоді, використовуються у виступах шкільних агітбригад, стають елементами спортивно – масових заходів.

Методист Хмиз Л.І.