Традиційний турнір з міні-футболу серед учнівської молоді на селі

Дата: 06.03.2020 10:10

За ініціативи вчителя фізичного виховання Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Луцика Віталія 05 березня в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відбувся вже Традиційний районний турнір з міні - футболу серед учнівської молоді на селі.

У змаганнях взяли участь 5 команд із закладів загальної середньої освіти Ізяславського району: Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст...

Турнір проводився з метою: популяризації футболу серед юнаків у сільській місцевості; масового залучення юнаків до регулярних занять фізичною культурою і спортом; підвищення спортивної майстерності юних футболістів.

У підсумку змагань ІІІ місце посіла команда Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.., ІІ місце – команда Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст.., та бажану перемогу здобула команда Ліщанської ЗОШ І –ІІІ ст..

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Організатори та судді змагань визначили найкращих гравців за амплуа:

• «кращий гравець» — Кривий Владислав (Михлянська ЗОШ І-ІІІ ст..);
  • «кращий воротар» — Гуменюк Віталій (Ліщанська ЗОШ.);
  • «наймолодший учасник» — Луцик Ілля (Михнівська ЗОШ І-ІІІст.).

Усіх призерів змагань привітали директор ТОВ «Михнівські Лани» Василь Харчук та вчитель фізичного виховання Віталій Луцик. Вони нагородили команди призерів кубками, медалями та грамотами, а кращих гравців цінними призами.

Важливо відзначити, що проведення такого турніру стало можливим за спонсорської підтримки ТОВ «Михнівські Лани».

Щиро вітаємо переможців і бажаємо кожній футбольній команді Ізяславського району гарно відпочити, набратися сил, аби надалі показати ще кращі результати та здобути нові перемоги.