Обласний турнір з волейболу

Дата: 18.03.2019 10:13

16 березня 2019 року в м. Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Кожевнікова Олександра Миколайовича.  Олександр Миколайович був справжнім  професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці  завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам’ятають поради і рекомендації наставника. В турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляла  команда – «Сангушко». Гостями змагань стали команди з Шепетівки, Нетішина, Полонного,   Рівного та Рівненської області.

Відкриття вже традиційного турніру розпочалося з шикування команд під звуки спортивного маршу. Капітани команд підняли державний прапор України. З привітальним словом та побажанням гарної гри перед початком змагань виступив ВікторДишкант – учень Олександра Миколайовича, любитель спорту  та постійний  співорганізаторцих змагань. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м’ячем продемонстрували волейболісти з команди Нетішина, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда «Сангушко»,  ІІІ місце – команда  Рівного.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Сектор молоді та спорту висловлює подяку працівникам дитячо-юнацької спортивної школи та директору Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.  № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука за створені належні умови для проведення турніру.

Сектор молоді та спорту відділу   освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації