Семінар керівників закладів загальної середньої освіти на тему: «Модернізація управління закладів загальної середньої освіти.

Дата: 22.04.2019 10:14

19 квітня на базі Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.П.Онищука, гімназія" (опорний заклад) відбувся семінар керівників закладів загальної середньої освіти на тему: «Модернізація управління закладів загальної середньої освіти. Функціональний підхід до управління школою», під час якого обговорювалися основні принципи в роботі сучасного керівника закладу загальної середньої освіти. У ході семінару було актуалізовано проблему функціонального підходу до управління закладом загальної середньої освіти в умовах «Нової української школи» та сконструювано функціонально-структурну модель управління загальноосвітнім закладом. Розпочалась робота семінару із вступного слова начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Ростислава Конончука. У теоретичному модулі семінару завідувач районним методичним кабінетом Олена Румянцева зупинилась на теоретичних та методичних  засадах модернізації системи управління закладом загальної середньої освіти в контексті сучасних викликів. Під час презентаційного модулю семінару директор Ізяславського  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» Любов Бізюк представила свій виступ «Опорна школа як засіб підвищення якості ефективності освіти», а керівник кураторів класних колективів  Катерина Красножон  провела тренінг «Опорна школа через призму виховної роботи – перший крок до «нової української школи». Також у ході семінару рядом педагогів закладу у ході практично-інтерактивного модулю  під час проведення фрагментів уроків було представлено реалізацію засобів навчання у якості освіти. Учасники семінару під час підсумкового модулю поділились враженнями від переглянутих  фрагментів уроків. Також вони розглянули роль інноваційних технологій  в активізації пізнавальної діяльності  учнів та підвищення якості освіти. Керівники закладів загальної середньої освіти опрацювали вироблення функціонально-структурної моделі управління закладом освіти.