Досвід козацького виховання

Дата: 27.03.2019 10:14

Досвідом козацького виховання зацікавилась  Новоставецька ОТГ Теофіпольського району

Децентралізація, створення громад, зміна підходів у питаннях освіти заставляють шукати нові моделі  закладу освіти.

26 березня Великорадогощанська Січ приймала делегацію,  яка представляла  Новоставецьку ОТГ Теофіпольського району

Саме підтримка громади заставила колектив Коровянської ЗОШ І-ІІ ступенів, батьків, депутатів вивчати досвід інших освітніх закладів з метою аналізу та створення власної інноваційної системи роботи. Козацьке товариство – педагоги та учні школи – залучили дорослих та дітей до участі у козацьких забавах, познайомили з основними напрямками діяльності школи-січі, особливостями роботи по формуванню моделі освітнього закладу, власною стратегією розвитку. Під час жвавої дискусії колеги із Теофіпольщини розповіли про напрямки роботи, за якими вони працюють.

Висновок, до якого прийшли під час обговорення: якісна відповідь на виклики сьогодення у галузі освіти можлива тільки за умови глибокого розуміння проблем та тісної співпраці органів місцевого самоврядування, педагогів та батьків.

Пресцентр Великорадогощанського січового товариства