A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Перший старт після довгої перерви. Кубок Тернопільської області з настільного тенісу!

Дата: 07.09.2020 10:22
Кількість переглядів: 158

05-06 вересня 2020 року в м. Кременець Тернопільської області проходив відкритий особистий Кубок Тернопільськї області з настільного тенісу пам’яті майстрів спорту Цьомка Й.В. та Юзв’яка В.Г.

Змагання проводились з метою:

• популяризації та розвитку настільного тенісу в області;
  • підвищення спортивної майстерності;
  • оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно–спортивних організацій, закладів фізичної культури і спорту;
  • пропаганди здорового способу життя та залученню молоді до активних занять спортом.

Після довгої перерви в умовах карантину це перші змагання в яких беруть участь вихованці Ізяславської ДЮСШ.

Загалом у змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів.

Команду Ізяславської ДЮСШ на даних змаганнях представляли 4 спортсмени під керівництвом тренера – викладача Божкевича Сергія Васильовича, а саме: Коваль Віталій, Божкевич Сергій, Матющенков Ілля, Шейдик Владислав.

Усі наші вихованці змагались у віковій категорії 2008 р. н. і молодші.

Найкращий результат показав Божкевич Сергій який посів ПЕРШЕ місце. У боротьбі за третє місце Коваль Віталій отримав поразку, програвши спортсмену з Кременця з рахунком 3-2 та посів 4 місце. За крок до фіналу Шейдик Владислав поступився спортсмену з Тернополя та посів 5 місце. Матющенков Ілля посів 6 місце.

Призери та переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями відповідного ступеня.

Вітаємо наших вихованців з першим вдалим стартом після довготривалої перерви в умовах карантину.