Зі святом Дня Знань!

Дата: 01.09.2020 10:38

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаю Вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, учителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаю Вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!