НЦ МАН ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 05.06.2020 10:55

До Міжнародного дня захисту дітей Школа мислення і комунікацій Praxis Національного центру Мала академія наук України спільно з MainSchool реалізували проєкт #МАЛЮНКОВИЙ PRAXIS_АГОН, мета якого створити можливість для кожного помислити про спільну безпеку, висловити свої тривоги та надії через творчість.
Усі учасники проєкту #МАЛЮНКОВИЙ_PRAXIS_АГОН мали можливість 1 червня 2020 року відвідати онлайн майстер-клас малюнку від художниці Тетяни Житченко та бути надрукованими в спеціальному електронному виданні.
Учням було запропоновано на мить уявити, що в перший день літа всі люди планети змогли б безтурботно займатися своїми справами: працювати, відпочивати, навчатися чи гратися. Бо, скажімо, ВІРУС ЗАКРИТИЙ У БАНЦІ! Головне, щоб ніхто й ніколи не забажав її відкрити. Тому, вкрай необхідне попередження. Учасниківмали стати справжніми вартовими та намалювати етикетку-застереження, щоб вчені могли наклеїти її на банку з цим вірусом.