Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Переможці турніру з міні–футболу пам’яті В.М. Махньова

Дата: 25.11.2019 11:12
Кількість переглядів: 133

В приміщенні спорткомплексу Ізяславської ДЮСШ 22-23 листопада 2019 року проходив міжобласний турнір з міні–футболу присвячений пам’яті директора Ізяславської ДЮСШ В. М. Махньова серед юнаків 2008 р. н. і молодші.

В даному турнірі взяли участь такі команди: Ізяславська ДЮСШ 1, м. Нетішин, ДЮСШ м. Полонне, м. Коростень 1, Ізяславська ДЮСШ 2, м. Славута,  м. Коростень 2, м. Старокостянтинів.

Команди Ізяславської ДСЮШ представляли вихованці під керівництвом тренера – викладача Цимбалюка Сергія Адамовича.

Наші вихованці показали чудову майстерність, техніку гри та здобули бажану перемогу. Друге місце посіла команда м. Коростень, третє місце посіла команда  м. Старокостянтинів.

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Усіх призерів змагань привітав Заслужений тренер України Бойчук Микола Іванович. Він подякував юним футболістам за гарну гру і нагородив призерів кубками та грамотами.

Побачити гру та вболівати за спортсменів прийшли батьки, друзі, бабусі, дідусі та всі небайдужі до фізичної культури та спорту. Всі спортсмени та вболівальники отримали задоволення від гри.

Вітаємо наших юних футболістів з перемогою!