Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Переможці «Кубку Мала» з міні–футболу!

Дата: 20.01.2020 11:23
Кількість переглядів: 143

17–18 січня 2020 року вихованці Ізяславської ДЮСШ взяли участь у міжобласному турнірі з міні – футболу « Кубок Мала» серед юнаків 2012 р.н.

У змаганнях взяли участь 12 команд: ФК «Звягель» (Новоград-Волинський), ФК «Овруч» (Овруч), ФК «Фортуна» (Андрушівка), ФК «Фенікс» (Житомир), «ДЮСШ Дарниця» (Київ), «ДЮСШ Дарниця-2» (Київ), «ДЮСШ Славута» (Славута), «ДЮСШ Ізяслав» (Ізяслав), ФК «Прем'єр-Нива» (Вінниця), «Єврошпон» (Смига), ФК «Мал» (Коростень), ФК «Мал-2» (Коростень).

У напруженій чесній спортивній боротьбі серед юних футболістів перемогу здобула команда ДЮСШ Ізяслава під керівництвом тренера Бойчука Миколи Івановича.

Вкотре ізяславчани на турнірі демонструють характер та грають за будь – яких обставин до останньої секунди гри. Так і в фіналі, здавалось би програнний матч, наші вихованці зуміли звести на останніх секундах поєдинку в нічию, а в серії пенальті перемогти другого фіналіста - команду “Фортуна” з Андрушівки.

Друге місце вибороли футболісти ФК “Фортуна” (Андрушівка), третє – господарі турніру ФК “Мал” ( Коростень ).
Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями, а кращі гравці турніру – цінними подарунками.
Вітаємо наших юних футболістів з перемогою та бажаємо підкорити ще не одну спортивну вершину.