Молодіжне розважальне шоу до дня Святого Валентина

14 лютого 2019 року в приміщенні районного будинку творчості дітей та юнацтва було проведено молодіжне розважальне шоу до дня Святого Валентина за участю учнів старших класів Ізяславського НВК № 5, Ізяславського НВК № 2 та Ізяславської ЗОШ № 1.  На заході було представлено збірні команди хлопців та дівчат.

Під час програми в різноманітних конкурсах учасники змагались на швидкість та креативність, перевіряли свої музичні та танцювальні здібності, а вихованці  будинку творчості подарували присутнім чудові пісенні виступи. Загалом усі присутні мали можливість цікаво та змістовно відпочити та отримати чимало позитивних ємоцій.