УЧНІВСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 03.12.2019 11:42

29 листопада 2019 року відбулася VІІ обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» у які взяли участь здобувачі освіти, юні дослідники Ізяславського районного наукового товариства учнів та їхні педагоги-наставники. Захід організовано та проведено відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу за тематичними напрямками:

• «Українська мова серед інших слов'ян: етнологічні та граматичні параметри» (для здобувачів освіти 9-11 класів);
  • «Сучасні погляди на реформування законодавства: здобутки, проблеми, нові рубежі» (для здобувачів освіти 9-11 класів);
  • «Етнокультура Хмельниччини: локально-територіальні особливості» (для здобувачів освіти 9-11 класів);
  • «Актуальні проблеми ефективного соціально-економічного розвитку України: теорія і практика» (для здобувачів освіти 9-11 класів);
  • «Вплив людини на клімат: дискурсивні проекції» (для здобувачів освіти 6-8 класів).

Оцінювали виступи учасників – науковці Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького торговельно-економічного коледжу КТНЕУ.

За підсумками роботи конференції здобувачі освіти Новосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ріпківського НВК «ЗОШ І –ІІІ ст. -дитячий садок», Ізяславської загальноосвітньоїшколи І-ІІ ст.№4 ім.Кобернюка отримали дипломи за кращий виступ.

Маємо надію, що участь у даному заході для юних обдарувань стане міцним підґрунтям у продовженні їх пошукової та дослідницької діяльності.