«УКРАЇНА – ЦЕ МИ!»

Дата: 23.01.2019 11:52

До Дня Соборності України та на честь 100 – річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР, з ініціативи МОН України, серед учнівської молоді проходила фотовиставка «Україна – це ми!».  Метою  заходу є формування почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії сьогодення України та поваги минулого.

З 14 по 19 січні 2019 року відбувся районний етап фотовиставки. До участі долучилися представники учнівського самоврядування,  координаторами участі виступили педагоги-організатори: Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславський НВК №2, Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст., Ріпківський НВК, Радошівська ЗОШ І-ІІІ ст., М’якотівська ЗОШ І-ІІІ ст., Ліщанська ЗОШ І-ІІІ ст., Клубівська ЗОШ І-ІІІ ст., Борисівський НВК, Мокрецький НВК. Роботи, які відповідали умовам оформлення робіт стали учасниками обласного етапу: Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Борисівського НВК, Ріпківського НВК. Роботи усіх учасників фотовиставки були розміщені на виставці до 100 – річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР в Ізяславськомурайонному Будинку творчості дітей та юнацтва. Усі учасники будуть відзначені подяками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА.

Методист РБТДЮ Хмиз Л.І.