Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Нарада з медичними працівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти району

22 серпня 2019 року відбулася нарада з медичними працівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти району. Головним спеціалістом відділу Людмилою Крюковою було проаналізовано роботу медичних сестер в 2018/2019 навчальному році та визначено основні напрямки роботи на 2019/2020 навчальний рік. Зокрема, звучало питання про посилення просвітницької роботи з учнями, батьками та педагогами, висвітлення відповідних матеріалів на сайті закладів освіти, дотримання посадових інструкцій та нормативних актів. Медична сестра Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня – дитячий ясла-садок комбінованого типу №6» поділилася з присутніми власним досвідом та надбаннями з питання проведення просвітницької роботи.

В нараді також взяла участь вчитель-логопед Ізяславського інклюзивно-ресурсного центру Леся Ярославська, яка ознайомила присутніх з особливостями роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

«Щоб  бути  здоровим,  потрібно  власні  зусилля,  постійні  й  значні.  Замінити  їх не можна нічим.»   (М. Амосов)« повернутися до списку новин