Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Перший старт з настільного тенісу в новому навчальному році!

Дата: 09.09.2019 13:18
Кількість переглядів: 85

7 вересня 2019 року з метою популяризації тенісу настільного як Олімпійського виду спорту, впровадження фізичної культури та спорту, як засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров’я в м.Красилів проходив Відкритий рейтинговий турнір з тенісу настільного на кубок Красилівського міського голови.

У даному турнірі взяли участь понад 40 учасників різних вікових категорій з різних районів Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей.

Ізяславську ДЮСШ представляли вихованці під керівництвом тренера – викладача Божкевича Сергія Васильовича. Незважаючи на те, що наші вихованці змагалися з досвідченими учасниками, це не завадило їм показати високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, отримати масу задоволення та перейняти досвід кваліфікованих спортсменів.

Найкращий результат серед наших спортсменів показав Матющенко Ілля, який посів ІІІ місце.

Призери даного турніру були нагороджені грамотами, медалями та сувенірами. Переможці змагань отримали кубок від голови Красилівської ОТГ.