Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Чемпіонат України з легкої атлетики!

         З 11 по 15 червня в м. Кропивницький проходив Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р. н. та молодші) з легкої атлетики.

         Від Хмельницької області виступала збірна команда до складу якої ввійшло 30 спортсменів у супроводі 8 тренерів.

         З Ізяславського району до складу збірної увійшла учениця Ізяславської ДЮСШ Драч Вікторія під керівництвом тренера-викладача Калашнік Лариси Василівни. Вікторія неодноразово виборювала призові місця в обласних змаганнях та має ІІ спортивний розряд зі стрибків у висоту.

         Даний Чемпіонат був випробуванням для спортсменки, оскільки вона вперше брала участь у змаганнях такого рівня. Змагання зі стрибків проходили в два етапи: кваліфікаційний відбір та фінальна частина змагань.  У кваліфікаційному відборі взяли участь понад 30 спортсменок. Їх завданням на даному етапі було перебороти висоту 150 см. для переходу до фінальної частини змагань. Вікторія кваліфікацію пройшла з другої спроби, і вже точно знала що потрібно збирати сили на фінал.

         У фінал зі стрибків у висоту пройшло 17 дівчат, які вже боролися за своє місце в Чемпіонаті України. Кожний стрибок, кожна спроба викликала бурю емоцій у всіх учасників, адже кожна з них бажала перемогти. Переборовши  планку на висоті 150 см. Драч Вікторія розділила ще з двома учасницями 13 місце. Звісно це не найкращий результат спортсменки, та враховуючи сильні переживання на даному рівні змагань, вона чудово виступила та готова підкоряти ще не одну спортивну вершину.« повернутися до списку новин