«День Соборності України – символ національного єднання українського народу»

Дата: 23.01.2019 13:32

«День Соборності України – символ національного єднання українського народу»

В рамках районного конкурсу – рейтингу «Сузір’я», у номінації «Мистецька палітра»,  відбувся конкурс «День Соборності України – символ національного єднання українського народу». Конкурс присвячений Дню Соборності та 100 – річчю від часу проголошення Акту злуки, воз’єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою 22 січня 1919  року.

Роботи на конкурс виконувалися у різноманітних техніках: малюнок, графіка, аплікація, вишивка, з використанням природного матеріалу, паперова пластика тощо.    У своїх творчих  роботах учнів, вихованці гуртків передали своє сприйняття цієї знаменної події в історії нашої держави України. Активними учасниками конкурсу стали роботи учнів усіх закладів загальної середньої освіти  району,  Плужнянської санаторної школи, районного Будинку творчості. До Дня Соборності в Ізяславському районному будинку творчості відбулася виставка малюнків та творчих робіт.

Конкурсні роботи були представлені на  виставці під час  традиційного міжрегіонального свята до Дня Соборності, 22 січня 2019 року,  в районному Будинку культури. Із творчими робота, найкращими малюнками виставки були  ознайомили представники Острозького району. Учні вручили гостям  та очільникам місцевих органів влади символічні знаки Соборності, виготовлені колективом районного Будинку творчості. Ініціаторами макету символічного знаку Соборності виступили Кучерук В.А. (завідувач сектору Ізяславської РДА) та Мартинюк О.О.(керівник гуртка РБТДЮ ).

Методист РБТДЮ Хмиз Л.І.