РЕЗУЛЬТАТИ НАПОЛЕГЛИВИХ

Дата: 12.06.2020 14:15

Щорічно Хмельницьке територіальне відділення Малої академії наук України завершує навчальний рік святом нагородження учнів-переможців  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх педагогічних керівників.

Це саме той день, коли учні якщо і хвилюються, то лише з приємної нагоди – зустрічей із манівськими друзями, а також вручення дипломів переможців.

Однак цьогоріч карантин змушує змінювати плани – відмінювати  урочистості та масовізаходи. Відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» ХОЦНТТУМ було надіслано обласні дипломи учасникам та переможцям обласних масових заходів науково-дослідницького напряму позашкільної освіти.

Ми пишаємось нашими переможцями та їхніми керівниками! Бажаємо наснаги, успіхів та нових перемог!