Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Обласна Спартакіада школярів з легкої атлетики!

Дата: 16.05.2019 14:22
Кількість переглядів: 116

14 – 15 травня в м. Хмельницькому проходила Спартакіада школярів Хмельницької області з легкої атлетики.

У змаганнях приймали участь 24 команди. Ізяславщину представляли 10 спортсменів під керівництвом вчителя фізичної культури Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 Лариси Калашнік.

У результаті запеклої боротьби, місця розприділилися згідно з правилами змагань з видів легкої атлетики.

Кравець Андрій, учень Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. № 5 ім. О.П. Онищука, гімназія», посів перше місце зі стрибків у висоту, вдруге перестрибнув планку на позначці 180 см. та підтвердив норматив ІІ спортивного розряду.

Слісарчук Альона, учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, посіла перше місце зі штовхання ядра з результатом 10, 28м., має ІІІ спортивний розряд з легкої атлетики.

Драч Вікторія, учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, посіла друге місце зі стрибків у висоту, вдруге перестрибнула планку на позначці 160 см. та підтвердила норматив ІІ спортивного розряду.

Усі вище зазначені переможці змагань є вихованцями Ізяславської ДЮСШ, тренер – викладач Лариса Калашнік.

Призери та переможці змагань були нагородженні грамотами та медалями відповідного ступеня.