Футбол серед наймолодших вихованців ДЮСШ!

Футбол – це найпопулярніша гра в світі. Не дивно, що цей вид спорту з кожним роком набирає все більше прихильників. Це все тому, що футбол являється дуже атлетичним видом спорту.

30 січня в спортивному комплексі відбулась товариська зустріч з міні- футболу серед наймолодших вихованців 2012 р. н.  і мол., між командами Ізяславської ДЮСШ та с. Оженіно (Рівненська обл..).

Команду Ізяславської ДЮСШ представляли вихованці під керівництвом тренерів – викладачів Віктора Рибачка та Сергія Цимбалюка.

Дана зустріч команд проводилась з метою залучення дітей до занять футболом, популяризації і подальшого розвитку футболу, як виду спорту, підвищення якості роботи спортивної школи по підготовці спортивних резервів.