Семінар музичних керівників закладів дошкільної освіти

14 лютого 2019 року відбувся семінар музичних керівників закладів дошкільної освіти на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ст. ясла-садок №7» за темою «Розвиток музично-ритмічних рухів старших дошкільників»

Задатки хореографічних здібностей дітей формуються з раннього дитинства. Під вмілим керівництвом музичних керівників закладів дошкільної освіти у дітей розвиваються вміння відчувати ритм музичного твору, його темп та відповідно рухатись під певну мелодію. Колега Гриновецька В.І. ділилась досвідом роботи по розвитку музично-ритмічних рухів старших дошкільників. Використовуючи методику Карла Орфа, діти із захопленням відтворювали вивчені рухи та грали на незвичайних інструментах. Участь дорослих у музичному виступі створила у дошкільнят радісний емоційний настрій.

Керівником семінару Хомицькою М. А. та методистом районного методкабінету Антонюк О.Д. надано методичні рекомендації щодо формування музичної компетентності дошкільнят.