Нарада керівників

Дата: 14.06.2019 14:47

14 червня в приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відубулася нарада керівників закладів освіти району.

У роботі наради взяли участь голова районної державної адміністрації Борис Олександрович Яцков та начальник управління фінансів Сергій Володимирович Журавель.
         На порядок денний наради керівників закладів освіти району було винесено наступні питання: Про формування компетентностей старших дошкільнят за комплектом «Впевнений старт» та за програмою «Українське довкілля»; Про результативність роботи закладів загальної середньої освіти району 2018/2019 навчальному році; Про результативність участі закладів освіти району у заходах науково-дослідницького напрямку позашкільної освіти; Про стан відвідування учнями закладів освіти; Про окремі питання з формування навчальних планів на 2019/2020 навчальний рік; Про результати  вибору та замовлення підручників для учнів 2, 6, 11 класів на 2019/2020 навчальний рік; Про організацію  гурткової роботи в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка»; Про організацію видачі документів про освіту.