Нарада з медичними сестрами

Дата: 08.02.2019 15:03

06 лютого відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада з медичними сестрами закладів загальної середньої освіти. В нараді взяли участь представники державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ізяславського міжрайонного відділу Дишкант Інна Миколаївна та Заморська Тетяна Олександрівна, які повідомили про ситуацію в районі з приводу захворювання на грип, ГРВІ та кір. Серед захворілих на кір в районі – 6 дітей (3 дитини у віці 1-4 роки, 1 дитина – 10-14 років, 2 дитини – 15-17 років) та 11 дорослих. Випадків захворювання в організованих закладах не зареєстровано. Тетяна Олександрівна та Інна Миколаївна наголосили на необхідності проведення профілактичних щеплень та проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед дітей та їх батьків.

Далі нараду продовжила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Крюкова Людмила Володимирівна, яка обговорила з медичними сестрами такі питання, як наявність посадових обов’язків та їх виконання, наявність плану роботи медичної сестри закладу освіти, проведення профілактичної роботи щодо попередження на інфекційні хвороби, проведення відповідних бесід з учнями, їх батьками та працівниками закладу.