Відбувся семінар-нарада з відповідальними за харчування на тему «Якість та безпечність харчування учнів»

Дата: 29.01.2020 15:18

29 січня 2020 року згідно плану роботи відбувся семінар-нарада з відповідальними за харчування на тему «Якість та безпечність харчування учнів» на базі Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого. Директор ліцею Роман Шелепнюк привітав учасників семінару та побажав плідної роботи. Заступник директора Лариса Богуцька, яка є відповідальною за харчування в даному закладі, продовжила роботу учасників семінару і разом з медичної сестрою школи Наталією Миронюк розповіли про систему контролю за організацією гарячого харчування учнів та особливості роботи з питань організації харчування в Клубівському ліцеї. Лариса Богуцька наголосила на основних нормативних документах, якими потрібно керуватись в роботі з даного питання та поділилась досвідом з питання впровадження системи HACCP в ліцеї. Далі роботу продовжила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила Крюкова, яка розповіла про основні кроки по організації контролю в закладі освіти за якістю та безпечністю харчування учнів. Зокрема, була звернута особлива увага на необхідність досконалого опрацювання нормативно-правової бази, на права батьків, на створення відповідної комісії громадського контролю з організації харчування, проведення аналізу роботи з питання організації харчування, дотримання санітарного стану тощо. На завершення для учасників семінару було проведено учнями ліцею екскурсійний маршрут «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (присвячений пам’яті Героя України Олега Довгого).

Кожна людина має право на здорове і плідне життя в гармонії з природою. І корисне харчування відіграє важливу роль у реалізації цього права.