Фінальні змагання спартакіади школярів Ізяславського району з шахів

11 грудня 2019 року на базі Ізяславської дитячо-юнацької школи відбувся фінальний тур районної спартакіади школярів з шахів, де зустрілися переможці зональних змагань, а саме команди Новосільської ЗОШ І – ІІІ ст., Ізяславського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука, Михлянської ЗОШ І – ІІІ ст. та Михнівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Учасники змагань показали цікаву, змістовну та винахідливу гру, без жодного конфлікту. Інтригуючою і захоплюючою була спортивна атмосфера змагань.

Цікаві комбінаційні партії, видовищні поєдинки поглинали увагу усіх присутніх. В результаті напруженої боротьби перше місце виборола команда Новосільської ЗОШ, друге місце – Ізяславського НВК № 2, третє – Михнівської ЗОШ.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Вітаємо наших переможців!

ФОТОЗВІТ