Відбувся конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» - 2020

Дата: 15.10.2020 15:53

Традиційно, у вересні – жовтні, відбувається конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!». Конкурс проводиться за такими номінаціями: портрет (репортажний або студійний); пейзаж; натюрморт; побутові або жанрові фотографії; фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop; архітектура; репортажне фото; макрофотографія; флора і фауна; позажанрове фото.

Учасниками районного етапу конкурсу стали роботи учнів Ізяславсьої ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславського НВК №5,  Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4, Білівського НВК, Клубівського ліцею, Кунівської ЗОШ І-ІІІст.,  Ліщанської ЗОШ I-III  ст.,  Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Ріпківського НВК,  Сахновецької  ЗОШ І-ІІІст., Христівської ЗОШ І-ІІІ ст., Мокрецького НВК, вихованців Ізяславського РБТДЮ. Всього було представлено 52 фотографій. Переможцями районного конкурсу та учасниками обласного етапу стали фотороботи:

• Міщука Захара, учня Ріпківського ліцею,
  • Писаржевської Яни, учениці Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Писарчук Крістіни, учениці Ізяславського НВК №5,
  • Павлової Ганни, учениці Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Безкоровайного Тараса, учня Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Франковської Анастасії, учениці Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4,
  • Карпіна Романа, вихованця Ізяславського РБТДЮ,
  • Франкової Дар’ї, вихованки Ізяславського РБТДЮ,
  • Оропай Яни, учениці Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст.,
  • Бабійчука Ореста, учня Ізяславського НВК №5.

У своїх конкурсних роботах юним фотолюбителям вдалося вловити та відобразити настрій, емоції, передати внутрішні переживання та характер, найцікавіші моменти свого літнього відпочинку.

Наступним етапом стала діюча виставка фоторобіт  в приміщенні Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. За підсумками обласного етапу Ізяславський район посів ІІ командне місце  серед районів області. Були відзначені: диплом І-го ступеня фоторобота  Писарчук Крістіни ;  диплом ІІ ступеня  фоторобота  Писаржевської Яни;  диплом ІІІ ступеня фотороботи Франковської Анастасії та Безкоровайного Тараса.

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо  учасникам конкурсу нових цікавих робіт у 2021 році!