Екскурс у нововведення МАН-2020

Оригінал

2020 рік доводить, що стабільні лише зміни. Маємо адаптуватися під нові умови, щоб забезпечити необхідну підготовку та підтримку.

Протягом листопада активно опрацьовуємо нові Правила проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів Ізяславського районного наукового товариства учнів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. З педагогічними працівниками міських шкіл інструктивні наради проводилися в малих групах з дотриманням соціального дистанціювання, з іншими – в режимі онлайн.

Кожен винесе з участі в Конкурсі-захисті МАН свій досвід – власне, це вже буде неабияким результатом.

Ізяславське районне наукове товариство учнів
ХТВ МАН України