Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Перемога у Білорусі!

Дата: 27.01.2020 16:50
Кількість переглядів: 86

23-25 січня 2020 року в м. Столін (Республіка Білорусь) відбувся Міжнародний Хрещенський турнір з міні–футболу, приурочений 80-річчю утворення Столінського району, серед юнаків 2009 р. н. і молодші.

У змаганнях взяли участь 3 команди з України та 5 команд з Білорусії.

Всі команди–учасники показали високий рівень технічної та тактичної підготовки. Але найкращий рівень спортивної майстерності виявили вихованці Ізяславської ДЮСШ тренера – викладача Бойчука Миколи Івановича, які здобули перемогу.

Команди–призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідного ступеня. Також за результатами змагань відзначили і найкращих гравців турніру з Ізяславської команди – Зайчука Віталія. Нестечука Арсена, Літвінчука Артема, Попко Максима.

Треба віддати належне батькам юних вихованців, які знаходять можливість, і з сімейних бюджетів фінансують поїздки юних спортсменів.

Вітаємо тренера–викладача, вихованців Ізяславської ДЮСШ, та бажаємо не зупинятись на досягнутому і здобувати все більше перемог!