Відділ освіти Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області

Нарада з відповідальними за ЗНО

16 січня 2019 року на базі Ізяславського НВК №2 відбулась чергова нарада з відповідальними за ЗНО «Про реєстрацію на пробне незалежне оцінювання та особливості проведення ЗНО в 2019 році». Нараду провела головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, відповідальна за ЗНО в районі, Крюкова Л.В. Спочатку було коротко проаналізовано результати ЗНО-2018. Людмила Володимирівна звернула увагу на місце ЗЗСО району за результатами ЗНО-2018 у порівнянні з рейтингом 2017 року та наголосила на необхідності кожному закладу освіти провести детальний аналіз відповідності річного оцінювання та ДПА учнів 11 класів, з’ясувати причини низької результативності участі учнів у ЗНО-ДПА, у яких виявилися найнижчі результати із навчальних предметів та розробити плани заходів щодо підвищення якості освіти. Крім того необхідно звернути увагу на необхідності посилення вивчення математичної складової у 10-11 класах та під час допрофільного навчання у 8-9 класах, забезпечити системну роботу практичних психологів закладів освіти, розробивши плани заходів з формування психологічної готовності випускників до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Далі Крюкова Л.В. нагадала, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 16 березня 2019 року, з інших предметів – 23 березня 2019 року. Пробне ЗНО відбудеться у пункті проведення на базі Ізяславського НВК №2. Класні керівники та відповідальні за ЗНО в закладах освіти мають довести інформацію про ЗНО-2019 та пробне ЗНО-2019 до відома учнів 11 класів та їх батьків та сприяти реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Для випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого вище переліку.« повернутися до списку новин