A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Святкуймо Покрову козацьку!

Дата: 13.10.2021 10:07
Кількість переглядів: 27

14 жовтня в Україні відмічають аж чотири свята. В цей особливий день святкують Покрови Пресвятої Богородиці, День Заснування Української Повстанської армії, День українського козацтва та День Захисника України. Це не випадковість, це сплетення української історії та тих традицій, які ми продовжуємо з покоління у покоління. Від прадідів – козаків і до сьогодні.

Такі свята – це чудова нагода розповісти дітям про традиції українців, навчати дітей народної творчості, історії рідного краю, прищеплювати любов до культурної спадщини свого народу, отже, сприяти вихованню у малечі свідомих патріотичних почуттів.

Ось і у Ізяславському ясла-садку № 1 вихователь старшої групи Кальніцька І.Б та практичний психолог Батюк Н.В., під керівництвом директора закладу Шаповал А.Д, відзначили Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Козацтва зі здобувачами освіти старшої групи № 5. Вони підготували та провели тематичне заняття «Козацькому роду нема переводу». Практичний психолог Батюк Н.В. читала вірші та розповідала дітям народні прислів’я про «Свято Покрови»,  а вихователь старшої групи Кальніцька І.Б. розповіла дошкільникам про козаків, їх звичаї та життя. Потім діти разом прийняли участь у справжній забаві «Козачата ми маленькі», під час якої маленькі козачки показували свої вміння. Діти танцювали, співали, гралися у веселі ігри. А завершилось свято вшануванням козацького короваю, який прийшовся до душі всім учасникам.

Цей день подарував всім вихованцям та педагогам море усмішок, позитивних емоцій, сонячної енергії і справжнє відчуття гордості за нашу Батьківщину. За те, що ми можемо виховувати дітей нащадками козацького роду.

Щиро вітаємо вас зі Святою Покровою Пречистої Богородиці, Днем Заснуваня Української Повстанської армії, Днем Українського козацтва та Днем захисника України!

 

За те, що нашу Україну,

Ви берегли у всі віки –

Низький уклін і тричі «Слава»!

Вам, українські козаки!

 

Адміністрація та психологічна служба Ізяславського ясла-садка № 1« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора