Акція "Здоров'я заради миру" до Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 01.06.2022 16:10

Кожна дитина має почувати себе в безпеці, насолоджуватися своїм дитинством. Справжнім дитинством.
Щороку в перший день літа, 01 червня, у всьому світі відзначається Міжнародний День захисту дітей. Цьогоріч свято в Україні набуло особливого сенсу, адже відзначається в умовах дії воєнного стану. Звісно, тисячам українців не до святкувань, проте діти залишаються дітьми й потребують не тільки турботи та любові, але й розваг. У сьогоднішніх реаліях війни, у важкий час хочеться, щоб вони хоча б трішки пораділи. Хочеться почути щасливий сміх, побачити справжні усмішки на їх обличчях.
До Міжнародного Дня захисту дітей в рамках проведення акції «Здоров’я заради миру» в закладах  освіти Ізяславської міської ради серед дітей та молоді (із залученням дітей з тимчасово окупованих та деокупованих територій України) відбулася низка спортивно-розважальних програм, естафет та конкурсів, майстер-клас гуртка «Патріот» із стрільби з пневматичної зброї та збирання-розбирання автомата.