Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

11 грудня 2018 р. у приміщенні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія» відбулося засідання членів конкурсного журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт передбачається програмою проведення І етапу конкурсу-захисту. На розгляд журі було подано 35 робіт у 11 наукових відділеннях.

Оцінювання робіт здійснюється членами журі на предмет дотримання учасниками Вимог щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт.

У процесі перевірки велися цікаві дискусії між членами журі відповідних відділень