Відпочинок дітей у дитячо-розважальному комплексі «Зайка»

Дата: 11.11.2019 10:56

В кінці насиченого навчального тижня, напередодні вихідних,  8 листопада на запрошення адміністрації Дитячого розважального комплексу «Зайка», що в м. Шепетівка Хмельницької області,  учні Ізяславського НВК «ЗОШ І ст. – ясла – садок № 7» в перше відвідали розважальний заклад. Школярі з радістю провели свій час на батутах,  міні скеледромі, сухому басейні з кульками,ігровому лабіринті та інших ігрових спорудах для дітей, які люблять швидко і вправно рухатись. Окремий зал для перегляду мультфільмів став чудовим доповненням відпочинку, змістовним та цікавим завершенням навчального тижня.

Дякуємо адміністрації Дитячого розважального комплексу «Зайка» за надану можливість гарно провести час та відпочити.