Шаховий турнір

Дата: 04.02.2020 11:58

30 січня у приміщенні НВК №2 відбувся шаховий турнір пам’яті Слободяна Олександра. Саме в цей день Сашко міг відзначити свій 29 день народження, але віддав своє життя за цілісність і незалежність нашої держави на Донеччині... Спортивний захід відбувся з ініціативи адміністрації закладу. Турнір розпочався з хвилини мовчання. Усі присутні пом’янули воїнів, котрі віддали за Україну найдорожче - життя. Директор школи, Роман Демчук, висловив сподівання, що такого роду змагання стануть хорошою традицією на наступні роки. Змагалися між собою 12 учасників, які були розділенні на три групи:

1) 1-8 класи хлопці,

2) 9-11 класи хлопці,

3) Дівчата

Турнір зібрав чималу кількість учнів, кожен учасник змагань запекло прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника. Та виграли цього вечора ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум.

Перша група отримала своїх переможців: 1 місце - Пашкевич Даніїл, 2 місце - Демчук Тимофій, 3місце - Матвєєв Ілля.

Друга група: 1 місце – Мєхонкін Максим, 2 місце - Карпюк Максим, 3 місце - Марченко Максим.

Третя група: 1 місце - Василенко Вероніка та Яцюк Анастасія, друге місце – Тришкура Аліна.

Учасники шахового турніру нагороджені грамотами та призами.