Спартакіада школярів з волейболу серед дівчат

Дата: 06.02.2020 13:06

5 лютого 2020 року на базі спорткомплексу пройшла районна Спартакіада школярів з волейболу серед дівчат 2003 – 2005 р. н.

У змаганнях взяли участь 9 шкіл району: Мислятинська ЗОШ І – ІІІ ст., Михлянська ЗОШ І – ІІІ ст., Радошівська ЗОШ І – ІІІ ст., Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, Ізяславський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. №2, ліцей» ім.. О. Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 5 ім. О.П. Онищука, гімназія», Білогородська ЗОШ І – ІІІ ст.., Сахновецька ЗОШ І – ІІІ ст., Ріпківський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.. – д/с».

Учасників змагань було поділено на 3 групи.

У фінальній частині змагань зустрілися команди Мислятинської ЗОШ, НВК № 2 та Михлянської ЗОШ. Усі фінальні ігри були непередбачуваними, адже кожна з команд отримала поразку і перемогу. Призові місця визначалися за кількістю виграних партій кожної команди. У результаті, ІІІ місце посіла НВК № 2, ІІ місце – Мислятинська ЗОШ, І місце Михлянська ЗОШ.

Вітаємо переможців та призерів змагань.