Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Бронзові призери Всеукраїнського турніру з футболу

Дата: 25.09.2020 15:05
Кількість переглядів: 98

24 вересня 2020 року на спортивній базі ДЮКФП м. Новоград – Волинський проходив традиційний Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу на призи «Валентин збирає друзів» серед юнаків 2010 р. н. пам’яті Валентина Пашковського.

В даному турнірі взяли участь чотири команди: м. Новоград-Волинський, м. Ізяслав, м. Житомир, м. Коростень.

Команду Ізясласької ДСЮШ представляли вихованці під керівництвом тренера-викладача Бойчука Миколи Івановича.

Наші юні футболісти показали чудову майстерність, техніку гри, виявили свій спортивний характер, наполегливість та жагу до перемоги.

У результаті вихованці Ізяславської ДЮСШ посіли ІІІ місце, ІІ місце – посіла команда з м. Коростень, перемогу здобули спортсмени з Житомира.

Після закінчення фінальної гри відбулося урочисте закриття турніру. Усіх призерів змагань нагородили грамотами, медалями та кубками.