МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Дата: 29.09.2020 15:51

Третій рік поспіль першокласники району навчаються в умовах реформи загальної середньої освіти. Головна ідея Нової української школи — новий зміст освіти, заснований на формуванні  компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві.
Цього року Ізяславський район  на оснащення кабінетів початкових класів, які працюють за програмою Нової української школи, отримав з державного бюджету 1263690 грн. Крім того, з районного бюджету для зазначеної мети додатково спрямовано кошти у сумі 126369 грн.
Станом на 28 вересня 2020 року за результатами публічних закупівель в усіх закладах загальної середньої освіти створені належні умови для навчання першокласників:

• учні навчаються за новими сучасними партами;
  • встановлюється нове комп'ютерне обладнання в класних кімнатах;
  • навчальні кабінети початкової школи поповнилися новими навчальними матеріалами, які дозволять урізноманітнити та унаочнити процес навчання і зробити його ще цікавішим.

Та найголовніше — діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти.