І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 19.12.2022 14:53

З 12 до 15 грудня 2022 р. на базі БТДЮ учні-члени МАН презентували наукові проєкти.
Мета І етапу - оцінити якість робіт, їх представлення та вказати на недоліки, підготувати учасників до обласного етапу конкурсу.
За результатами заочного оцінювання, конференції та постерного захисту журі визначило переможців :
І місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція Українська література;
ІІ місце - здобувач освіти Ізяславського ліцею № 2 ім. О. Кушнірука, секція Англійська мова;
І місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція Фольклористика;
І місце - здобувач освіти Ізяславського ліцею № 2 ім. О. Кушнірука, секція Математики;
І місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція Гідрологія;
І місце - здобувач освіти Михлянського ліцею, секція Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;
І місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція Психологія.
МАНівське життя триває попри все, і це дає змогу стверджувати, що навіть в умовах війни учні творчо самовдосконалюються та розвиваються.